Důležité oznámení ZÁSADNÍ ZMĚNA PŘÍSTUPU KE SPAWNERŮM A REDSTONE STAVBÁM!

TheTopCz

Vlastník a správce projektu
Majitel
TheTopCz
TheTopCz
Majitel
Červenec 26, 2018
61
20
20
Czechia
northmania.cz
#1
Již několikrát jsme hráče varovali před limity serveru. Někteří se nám akorát vysmívají že hostujeme na mikrovonce a tak podobně. Minecraft je napsán v Javě, pokud se někdo zajímáte o programování tak asi víte že to není úplně nejlepší řešení udělat něco v Javě co bude fungovat opravdu dobře. Tím neříkám že je java je špatná ale rozhodně se nehodí k vytvoření hry jako je Minecraft možná to fungovalo dobře na straších verzích ale čím více věcí v Minecraftu je tím je náročnější.

Fakaheda na svých stránkách uvadí nasledující:

Pro hostování Minecraft serverů jsou používány vysoce výkonné stroje s procesory Intel Core i7-3930K / Intel Core i7-4930k / Intel Core i7-5820k / Intel Core i7-6700k / Intel Core i7-7700k. Námi používané procesory patří mezi špičku v jednovláknovém výkonu. Vzhledem k tomu, že Minecraft servery neumí efektivně využít více procesorových jader, jedná se o velice důležitý aspekt. Servery jsou provozovány v klimatizované serverovně se zálohovaným napájením a jsou napojeny na gigabitovou optickou linku. Všechny stroje, na kterých jsou provozovány Minecraft servery, obsahují SSD disky značky Intel, jenž jsou známy svou stabilitou.


Aby jsme předešli stížnostem na lagování serveru a zbytečné hádání se s hráči, nezbývá nám nic jiného než vypnout spawnery úplně a zpřísnit podmínky pro kontrolu redstone staveb.
To znamená že odteď již nebude možné spawnery vykopat, pokládat v případě že vlastníte stavbu která zatěžuje server, budete vyzvání k její deaktivaci, popřípadě vám bude stavba smazána. To ale pouze v případě že budete vyzvání ignorovat!
 
Top