Zamítnuto Nepřiměřený trest

Status
Téma je uzamčeno, nelze umisťovat odpovědi!
Září 26, 2018
2
0
Zdravím (pravděpodobně nezletilé) administrátory NorthManie,

dne 24. 09. 2018 jsem byl zabanován za údajné nadávky do rodiny. Abych vám přiblížil situaci - chtěl jsem se teleportovat ke svému domovu u lávy, vypadlo mi ovšem lomítko a do chatu se odeslalo "home lava", načež zareagoval rádoby vtipně všemocný lecplejer Semtex slovy "zem je láva". Nepřišlo mi to ani v nejmenším případě úsměvné, odpověděl jsem mu tedy sarkasticky "tvoje máma". Zhruba po 2 minutách, kdy tento administrátor konečně našel příkaz v jeho příručce malého admina, mi byl dočasně zakázán přístup do hry - ano, za tato slova (pokud by se chtěl z této situace nějakým způsobem vykroutit, stačí si vše dohledat v logu serveru).

Jakožto bývalý administrátor podobného survival serveru a současný hlavní administrátor serveru jiného herního typu bych chtěl tohoto nezkušeného chlapce uvědomit o tom, jak a co správně trestat (mohu poskytnout i pomoc po e-mailu, pokud bude třeba).

Urážky do rodiny jsou velice častou zbraní všemožných hráčů, kdy tento určitý hráč použije spojení "tvoje máma" s jakoukoliv vybranou nadávkou, či urážlivým kontextem. Příklad: "Tvoje máma je tak tlustá, že když si sedne na pětikilo, tak ho rozmění." či libovolný slovní obrat "Jsi de*ilní - Tvoje máma je de*ilní."
Tento prohřešek proti pravidlům se trestá varováním, při opakovaném nevhodném chování hráče umlčením (10 a více minut) a poté banem.

Já jsem byl ovšem zabanován bez jakéhokoliv varování, ANIŽ BYCH NAPSAL JEDINOU NADÁVKU. "Tvoje máma" mi totiž nepřijde jako nadávka, je to pouze označení člena rodiny a nepoužil jsem ho ve smyslu vysvětleném výše v textu. Dle vizualizace vašeho webu a volitelných (chybných nadpisů, viz "zvěřejněno, o mě") soudím, že tuto situaci řeším s nezkušenými administrátory a beru tento fakt v potaz.

Žádám tedy o okamžité odbanování mého účtu a varování "Semtexe", aby svá práva nezneužíval a trestal, jak se má.
Děkuji za včasné vyřešení našeho "problému" a přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem...
Flexa

Září 26, 2018
2
0
Na serveru jste se začali chovat jako banda opic, převzal jsem si klávesnici od spolužáka a nestačil na mě hlavní admin, tak si musel zavolat posilu xddd
Díky za IP ban, jdeme jinam, každopádně tady máte video, jak se na nás portoval ten chudák (současný moderátor) s neviditelností a poléval lávou. Vskutku skvělá příležitost, jak se bavit.
Děti no. Možná tohle video zveřejním na osobním YT, aspoň by byla nějaká kauzička a dostali byste pohroceno xdd

A nezapomeňte celej příspěvek smazat, nebo psát zcestný řeči. Btw unban nechceme, fuck off.

-Sq0leR-

Vlastník a správce projektu
Majitel
Červenec 31, 2018
1
0
Diamond nemá permise zasahovat do cizích resek natož v nich pokládat lávu a to "trhnutí" na 0:03 z 20 sec když jste nahlašovali video co má 10min nebo kolik takže jelikož je todle upravené a jediný kdo se tu chová jako dítě a napomíná členy AT a přijde mu v pohodě odpovědět na zem je láva "tvoje máma" tak je tu vidět vaše úroveň komunikace a jediné opice jste tu vy :)

TheTopCz

Vlastník a správce projektu
Majitel
TheTopCz
TheTopCz
Majitel
Červenec 26, 2018
61
20
20
Czechia
northmania.cz
Na serveru jste se začali chovat jako banda opic, převzal jsem si klávesnici od spolužáka a nestačil na mě hlavní admin, tak si musel zavolat posilu xddd
Díky za IP ban, jdeme jinam, každopádně tady máte video, jak se na nás portoval ten chudák (současný moderátor) s neviditelností a poléval lávou. Vskutku skvělá příležitost, jak se bavit.
Děti no. Možná tohle video zveřejním na osobním YT, aspoň by byla nějaká kauzička a dostali byste pohroceno xdd

A nezapomeňte celej příspěvek smazat, nebo psát zcestný řeči. Btw unban nechceme, fuck off.

Toto video vůbec nic nedokazuje o tom že tě polil lávou zrovna někdo z AT. A tvé chování tolerovat nebudu, samozřejmě si můžeš nahrát video kam chceš je mě to celkem jedno. Ono špatná reklama taky reklama 😂😂.

Status
Téma je uzamčeno, nelze umisťovat odpovědi!